Новини

Прийом документів

Адміністрація УЗОШ № 9 повідомляє, що прийом документів до 1 класу триватиме з 9 травня по 31 травня 2022 року. Документи можна подавати в електронному вигляді  ( e-mail: licey_uzh@ukr.net ) або особисто з 10.00. до 13.00. години.

Спроможна школа

У рамках реалізації програми «Спроможна щкола для кращих результатів» на виконання проєкту «Сучасний простір для впровадження інформаційних технологій та ІТ- освіти в Ужгородській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області» з державного та місцевого бюджетів профінансовано 210 430 гривень, що дало можливість повністю оновити обладнання в одному з кабінетів інформатики.

З 06.12 по 10.12

У рамках відзначення Міжнародного дня волонтера відбулася зустріч учнів 10-х класів з волонтеркою Рейпаші Властою.  Під час спілкування вона розповідала про роботу та значення волонтерського руху. Учні 5-х класів виготовили стіннівки, а на виховних годинах переглядалися відеоролики: «Бути волонтером – значить не бути байдужим! », « Стереотипи про волонтерів» та ін.


З 29.11 по 07.12

Відбувся І етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція » та «Український сувенір».

На заняттях гуртка “Умілі ручки” під керівництвом вчителя трудового навчання Дідик Т.Т. діти змагалися у майстерності виготовленя новорічних композицій та сувенірів.

Почесну перемогу дістали роботи: “Різдвяний місяць” Нечепурної Хрістіни та Карецької Євгенії 6-А клас, ” Дід Мороз” Кевпанич Софії 9-В клас та “Кіндер” Канюки Нікіти 9-Б клас .


26. 11. 2021 р.

Відбувся ІІ  етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Ученицю 6-А класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Гузинець Крістіну нагороджено дипломом  ІІ ступеня управління освіти Ужгородської міської ради.


21. 11. 2021 р.

Відбувся II етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Ученицю 6-А класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Гузинець Крістіну нагороджено дипломом  ІІ ступеня управління освіти Ужгородської міської ради.